O LW Ecoenergy GROUP
LW Ekoenergy GROPU to firma z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży szczelnych zbiorników betonowych na nieczystości komunalne, wodę deszczową oraz gnojówkę i gnojowicę.

Nasza firma posiada niezbędne do dystrybucji zbiorników aprobaty techniczne oraz atest Państwowego Zakładu Higieny. Dzięki temu żaden Inwestor nie będzie miał najmniejszych problemów z odbiorem technicznym budynku podłączonego do szamba dostarczonego przez naszą firmę.

Oferowane przez nas zbiorniki są niezwykle szczelne oraz trwałe. Oprócz sprzedaży zbiorników, fachowego doradztwa w zakresie szamb oraz wyspecjalizowanej ekipy montażowej, oferujemy również transport na terenie całego kraju. Ze względu na masę własną zbiorników transport odbywa się pojazdami wyposażonymi w HDS.

Nasza wiedza, doświadczenie i zaangażowanie w wykonywaną pracę pozwalają nam niezmiennie od wielu lat istnieć na rynku tych specyficznych produktów. Stały rozwój projektów, wzbogacane mieszanki betonowej i nowoczesne hydroizolacje stosowane w naszych produktach to pewność, że zbiornik spełni Państwa oczekiwania i będzie wyśmienicie spełniać swoją funkcję przez długie lata.
© LW Ecoenergy GROUP
Łaznowska Wola, ul. Południowa 97